Mamo, tato! Zobacz jak pływam!

Na Pływalni "Rawszczyzna" odbyły się zawody pływackie dla dzieci ze szkół podstawowych z klas I-III pod hasłem „Mamo, tato! Zobacz jak pływam!”. Impreza, która spotkała się z dużym zainteresowaniem rodziców najmłodszych pływaków, była zwieńczeniem całorocznej nauki pływania prowadzonej na Pływalni „Rawszczyzna” przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zajęcia zostały przeprowadzone dzięki środkom z Gminy Ostrowiec Św. oraz  dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki RP.
Zobacz również:galeria
Wyniki
Dziewczynki, klasy I
1. Marysia Zielińska 34.09
2. Paulina Boroń 35.46
3. Daria Marczewska 35.99
4. Kasia Gruszka 37.46
5. Dagmara Górniak 38.55
6. Kamila Kurian 40.32
7. Julia Mirecka 40.91
8. Weronika Kapusta 41.53
9. Nina Zwierzyk 44.56
10. Dominika Jaźwiec 47.77
11. Natalia Szczygłowka 54.66
12. Luiza Misiura 55.76
13. Oliwia Kurasińska 56.71
14. Martyna Rokośna 58.44
15. Martyna Wieczorek 59.72
16. Anastazja Matracka 1.10.90
Maja Sobusiak

Chłopcy, klasy I
1. Kuba Kaczmarczyk 28.07
2. Kuba Strawczyński 30.58
3. Kacper Łobas 35.84
4. Jan Kłys 37.08
5. Bartosz Bąk 38.95
6. Kondrat Stachurski 39.07
7. Marcin Kesner 39.08
8. Paweł Kępiński 39.24
9. Filip Malucha 39.64
10. Karol Kuchała 40.08
11. Patryk Mikla 42.90
12. Mateusz Wróbel 44.13
13. Wiktor Walerowicz 46.44
14. Dominik Sudół 48.25
15. Bartek Mikula 48.26
16. Wiktor Gałka 52.63
17. Piotr Kutera 53.07
18. Piotr Heba 56.47
19. Kacper Godos 56.51
20. Paweł Tarabasz 56.96
21. Jakub Wilk 1.00.36
22. Kacper Szot 1.01.93
23. Michał Wiatrowski 1.02.85
24. Jakub Gawlak 1.04.07

Dziewczynki, klasy II
1. Oliwia Wołek 15.08
2. Marta Jankowska 22.96
3. Emilia Jabłońska 23.97
4. Karolina Wicha 24.01
5. Sandra Nowak 24.65
6. Magda Szlęzak 27.55
7. Natalia Bucior 29.78
8. Agnieszka Jezierska 32.57
9. Marta Majewska 33.31
10. Karina Zakrzewska 33.51
11. Roksana Orłowska 36.96
12. Magda Stachurska 37.08
13. Iga Klepacz 41.93
14. Daria Kubas 42.93
15. Zuzanna Cedzińska 48.44

Chłopcy, klasy II
1. Krzysztof Rogoziński 19.77
2. Daniel Bal 20.13
3. Jakub Kwapisz 20.17
4. Sebastian Kaca 23.24
5. Adrian Misztal 26.59
6. Kacper Mysłowski 26.68
7. Norbert Pater 27.28
8. Jakub Zieja 29.52
9. Dawid Kowalski 32.88
10. Paweł Darocha 34.99
11. Jakub Łojkowski 36.65
12. Artur Karbowniczek 40.36
13. Aleksander Ozga 44.75
14. Sebastian Mikula 51.60
15. Michał Wójcik 53.97
16. Szymon Jedlikowski 54.26

Dziewczynki, klasy III
1. Maja Malanowska 19.58
2. Julia Szafrańska 19.86
3. Wiktoria Nowak 20.46
4. Aleksandra Choroś 24.78
5. Karolina Nowicka 25.55
6. Julia Kowalska 26.08
7. Emilia Nogowska 26.63
8. Dominika Błażejewska 27.57
9. Patrycja Krzemińska 28.09
10. Dominika Lipiec 28.84
11. Dominika Frańczak 30.67
12. Weronika Wojtas 30.74
13. Weronika Kotarska 34.84
14. Milena Szczygieł 35.62
15. Sandra Herba 36.99
16. Klaudia Piotrowska 37.14
17. Kamila Fudalewska 37.49
18. Wiktoria Krzemińska 37.68
19. Ola Kopyś 1.03.53

Chłopcy, klasy III
1. Kamil Orłowski 17.74
2. Mikołaj Szeląg 18.07
3. Kacper Michta 18.84
4. Maciej Gajda 19.54
5. Sebastian Roxnowski 19.88
6. Adrian Skiba 20.54
7. Marcel Nowak 21.55
8. Filip Ilis 21.99
9. Kamil Nawodziński 22.75
10. Tymoteusz Kuba 24.08
11. Karol Sołek 24.14
12. Jakub Ordzianowski 24.16
13. Jakub Spychaj 26.31
14. Wiktor Wróbel 27.09
15. Bartłomiej Wiewióra 27.18
16. Kacper Błaszczyk 30.41
17. Radosław Gryz 31.96
18. Kacper Mamej 32.84

Komentarze (2)

    • jula: "jula" 2011-12-19 12:34:38
    • brawo emilka nogowska

    • emilka: "emilka" 2011-04-05 21:45:15
    • ja tam byłam klasa 3 miejsce 7

Dodaj swoją opinię:

Przepisz kod Odśwież