Linia EDD
17.09 sobota
Przystanek początkowy i końcowy: Polna Lidl
Godziny odjazdu : 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00
Trasa: LIDL Polna, Chrzanowskiego, Ostrowiecka, Denków Rynek, Podstawie, Kilińskiego, Aleja, Okólna, Rynek, Starokunowska, Sienkiewicza, Żeromskiego, Kolejowa, Huta, Rondo 25- lecia Solidarności, Świętokrzyska, Szewieńska, Armii Krajowej, Langiewicza, Traugutta, Aleja Radwana, Polna LIDL
Przystanki: Polna -Patronackie, Denków- Rynek, Kilińskiego- Apteka, Okólna, Rynek - Starokunowska, Żeromskiego, Świętokrzyska – Huta, Świętokrzyska - Muzeum, Szewna- cmentarz, Traugutta park, Alej obok McDonalds, Radwana –Cmentarz.
BEZPŁATNA